Ahoj,

už tomu budou dva roky, co jsme organizovali první společný SocialErasmus & ExchangeAbility Coordinators Meeting, a tak je již načase zorganizovat další. Tentokrát poprvé, oficiálně, československý v Brně o víkendu 10 - 12/3 na půdě VUT pod patronátem ISC VUT Brno.

Na co všechno se můžete těšit?
Jak už bylo zmíněno v úvodním mailu, můžete se těšit na workshopy za měřené na plánování eventů, jejich propagaci a mnoho společné práce, na jejímž konci si odnesete mnoho informací o tom, jak co nejlépe zorganizovat SocialErasmus nebo ExchangeAbility akci a budete plně připraveni na SE Week a EA Week. :)

Co se týká programu, tak v pátek večer začneme společnou shared dinner na kolejích kam, si každý přiveze nějaké jídlo a společně ochutnáme kulinářské výtvory těch ostatních.

Celá sobota bude zaměřena na prezentace a workshopy a v neděli se můžete těšit na skvělý SocialErasmus & ExchangeAbilty event, který pro nás přichystá Diana Z ISC MENDELU Brno. :)

Pokud jste se stále nezaregistrovali, tak to prosím udělejte ještě do dnešní půlnoci, abychom věděli, kolik lidí se bude chtít ubytovat na kolejích.
https://goo.gl/forms/gTRcYFHeRpzBfKJu2

Už se na Vás všichni moc těšíme,
Jirka, Joyce, Katarina a Katarina

Date: 
10/03/2017 - 18:00 to 12/03/2017 - 16:00
Place: 
Brno
Estimated costs: 
Free for ESNers from ESN CZ
  • Everyone is invited.